در کابینت شیشه ای

کابینت مهمترین المانی است که در آشپزخانه به کار می رود. اگر یک آشپزخانه کابینت نداشته باشد، هرگز نمی توان نام آشپزخانه را به آن داد. آشپزان می توانند وسایل مورد نیاز خود را در کابینت ها قرار دهند و سپس در زمان نیاز از آنها استفاده نمایند. امروزه، کابینت ها در مدل ها متنوعی ساخته می شوند. یکی از این محصولات در کابینت شیشه ای هستند که می توانند زیبایی آشپزخانه را تحت تاثیر قرار دهند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

در کابینت شیشه ای چیست؟

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان خرید پرسیده می شود در این باره است که در کابینت شیشه ای چیست. بهتر است بدانید کابینت های شیشه ای به محصولاتی گفته می شود که سرتاسر آنها را شیشه پوشانده است. در گذشته شیشه از متریال های لوکس و ویژه به شمار می رفت. امروزه، در صنعت مدرن نیز استفاده از شیشه رواج یافته است و در ساخت بسیاری از آیتم های مورد نیاز از جمله در کابینت ها از شیشه استفاده می شود. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید کدام شیشه برای استفاده در کابینت ها مناسب است. 

شیشه مورد استفاده در ساخت در کابینت 

همانطور که می دانید درب کابینت در معرض فشار و ضربه قرار دارد. شیشه نیز محصولی شکننده است که به سرعت آسیب می بیند و ممکن است خرد شود. به همین دلیل همواره این نگرانی وجود دارد آیا در کابینت شیشه ای شکننده است. بهتر است بدانید در ساخت این محصولات از شیشه سکوریت استفاده می شود. شیشه سکوریت به شیشه ای گفته می شود که مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و حتی اگر به آن ضربه بزنید آسیب نمی بیند. در صورت ضربه دیدن، این شیشه تکه تکه نمی شود و تنها ساختار داخلی آن خرد می شود.

درجه حرارت تحمل شده توسط این در کابینت 

یکی دیگر از نگرانی های افرادی که می خواهند برای خرید در کابینت شیشه ای اقدام کنند در این باره است که این شیشه ها تا کدام درجه حرارت را تحمل می کنند. بهتر است بدانید شیشه به کار رفته در این کابینت ها تا دمای 80 درجه زیر صفر و 250 درجه بالای صفر را تحمل می کند و این مسئله سبب می شود هر گونه نگرانی برای نصب این درب کابینت ها از بین برود.

رنگ بندی متنوع 

امروزه، تمامی افراد تمایل دارند محصولاتی را خریداری کنند که تنوع رنگی بالایی دارند. در نتیجه، آنها می توانند کابینت را با رنگ دکوراسیون خود یکسان انتخاب کنند و این امر نقش بسیار مهمی در به وجود آوردن حس مثبت دارد. بهتر است بدانید در کابینت شیشه ای در رنگ بندی متنوع به بازار عرضه می گردد. 

در کابینت شیشه ای جدید

بهتر است بدانید این کابینت ها به عنوان محصولاتی جدید در دنیای دکوراسیون ساخته می شوند. در کابینت شیشه ای جدید به گونه ای ساخته می شود که در ساختار آن از هیچ متریالی مانند چوب یا ام دی اف استفاده نمی شود. همین امر باعث شده است این محصولات شیک و منحصر به فرد به نظر برسند. در واقع، این کابینت ها نور را منعکس می کنند و این مسئله باعث می شود فضای آشپزخانه پرنور و زیبا به نظر برسد.

 در کابینت شیشه ای هایگلاس

هایگلاس پوششی است که برای پوشاندن درب کابینت هایی که از جنس ام دی اف و یا متریال های دیگر هستند به کار می رود. این روکش بسیار شفاف است و نور را به خوبی منعکس می کند. بسیاری از کسانی که خرید درب کابینت هایگلاس را تجربه کرده اند، به این موضوع اشاره می کنند این محصولات مانند آینه هستند و شما می توانید تصویر خود را در آنها مشاهده کنید ( البته باید بدانید این یک تمثیل است و اشاره به شفافیت پوشش هایگلاس دارد). در تولیدات جدید، تولید کنندگان تلاش کرده اند درب های هایگلاس را با شیشه ترکیب کنند و محصول منحصر به فردی به نام در کابینت شیشه ای هایگلاس را تولید کنند.

قیمت در کابینت شیشه ای

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان خرید درب های شیشه ای پرسیده می شود در مورد قیمت در کابینت شیشه ای است. بهتر است بدانید قیمت این محصول به موارد متعددی بستگی دارد. اولا متراژ در کابینت چقدر است و شما چه تعدادی از آن را می خواهید سفارش دهید. شیشه ای که در آن به کار برده می شود چه کیفیتی باید داشته باشد؟! با توجه به این مورد که تمامی این موارد بر قیمت این درب ها اثر می گذارند، بهتر است برای خرید با تیم کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید در کابینت شیشه ای

خرید در کابینت شیشه ای یک کار تخصصی است. هر چقدر دانش شما در زمان خرید بیشتر باشد و مشخصات فنی شیشه را مطالعه کرده باشید، می توانید خرید لذت بخش تری را تجربه کنید. کارشناسان ما در خدما شما هستند تا مشاوره های رایگان و تخصصی را به شما ارائه دهند و شما را در پروسه خرید انواع درب کابینت راهنمایی کنند.| کابینت نئوکلاسیک

سفارش در کابینت شیشه ای

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد در کابینت شیشه ای در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید در ساخت این درب ها از شیشه سکوریت استفاده می شود و این شیشه مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد. همچنین، تحمل گرمایی و سرمایی این درب ها بسیار بالاست. اگر می خواهید برای سفارش در کابینت شیشه ای اقدام کنید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

Print
1066 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر