نام پروژه :

کابینت ممبران با صفحه کورین

زمان اجرای پروژه : 1401/10/14
توضیحات :

فضای آشپزخانه فضایی مقدس و دوست داشتنی است و تمامی کسانی که می خواهند  بهترین آشپزی را در این فضا تجربه کنند باید به المان هایی که در آن به کار رفته است توجه داشته باشند. بی شک، کابینت ها از مهمترین محصولاتی هستند که می توانند فضای آشپزخانه را دگرگون سازند. کابینت ممبران با صفحه کورین یکی از زیباترین و مجلل ترین محصولاتی است که می تواند یک فضای باشکو، خاص و زیبا را برای شما به وجود بیاورد.

سنگ کورین چیست

یکی از مهمترین سوالاتی که همواره پرسیده می شود در این باره است که سنگ کورین چیست. سنگ کورین نوعی سنگ شیمیایی است که با استفاده از مواد پلیمری ساخته شده است. این سنگ سطح صاف و یک دستی دارد و همین امر زیبایی خاصی را به کابینت ممبران با صفحه کورین بخشیده است. برای اینکه سنگ کورین ساخته شود مواد مورد نیاز ابتدا در قالب های مخصوصی ریخته می شوند و سپس در دمای خاصی حرارت داده می شوند. پس از آن از قالب خارج می شوند و بر روی کابینت مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی کابینت ممبران با صفحه کورین 

ویژگی کابینت ممبران با صفحه کورین مربوط به سطح صاف این سنگ است. اگر برای آشپزخانه خود از سنگ های دیگر مانند کوارتز استفاده کرده باشید، متوجه می شوید بر روی این سنگ شکاف هایی وجود دارد و این شکاف ها باعث می شود مواد غذایی در بین آنها قرار گیرد. پس از مدتی این شکاف ها به محلی برای رشد باکتری ها و میکروب ها تبدیل می شوند و همین امر مشکلات زیادی را به وجود می آورد. اما کورین بسیار صاف است و امکان گیر کردن مواد غذایی در بین آن وجود ندارد. به همین دلیل، امروزه این صفحه طرفداران زیادی دارد.

مزایا کابینت ممبران با صفحه کورین

یکی از مهمترین مزایا کابینت ممبران با صفحه کورین مقاومت بسیار بالای آن در برابر حرارت است. اگر شما آب جوش را بر روی این صفحه بریزید هرگز به آن آسیبی وارد نمی شود. همچنین، صفحه کورین در برابر سایش و اصطکاک بسیار مقاوم است و از آن می توانید به عنوان تخته برای خرد کردن بسیاری موارد غذایی استفاده کنید. این صفحه بسیار سفت است و اگر آیتم های موجود در آشپزخانه بر روی آن بیافتند هرگز نمی شکند و یا آسیب نمی بیند. به همین دلیل، می تواند به ایجاد فضای امن در محیط آشپزخانه کمک کند.

عکس مدل های مختلف کابینت ممبران با صفحه کورین

اگر می خواهید برای خرید کابینت ممبران با صفحه کورین اقدام کنید بهتر است عکس مدل های مختلف را مشاهده کنید. به طور کلی، شما برای خرید کابینت هرگز نباید شتاب زده عمل کنید. زیرا این امر باعث می شود در پایان از خرید خود رضایت کاملی نداشته باشید و حتی به زودی از خرید پشیمان شوید. برای اینکا بهتر است ابتدا به رنگ غالب در محیط آشپزخانه خود توجه داشته باشید. پس از آن با کارشناسان و کسانی که در این کار تخصص دارند صحبت کنید تا در پایان بتوانید بهترین کابینت را برای فضای آشپزخانه خود سفارش دهید.

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر
پروژه ها