نام پروژه :

کابینت ممبران با جزیره

زمان اجرای پروژه : 1401/10/14
توضیحات :

کابینت یکی از مهمترین المان هایی است که تمامی آشپزخانه های امروزی به آن نیاز دارند. درو اقع، اگر آشپزخانه به خوبی در خانه به کار رود، می توانید مطمن باشید که محیط آرام و دلپذیری در آشپزخانه شما وجود دارد. کابینت ممبران یکی از کابینت هایی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. این کابینت فضای کلاسیک قرن 18 و 19 را تداعی می کند و سبب می شود افراد حس لوکسی را در آشپزخانه خود تجربه کنند. بسیاری از افراد در مورد کابینت ممبران با جزیره سوال می پرسند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. 

جزیره چیست؟

قبل از آنکه بخواهیم به موضوع کابینت ممبران با جزیره بپردازیم، بهتر است توضیحی در مورد جزیره آشپزخانه بدهیم. جزیره فضایی مستقل در وسط آشپزخانه است که امکان دسترسی از همه طرف را فراهم می سازد. این جزیره مانند یک میز مستقل عمل می کند که افراد می توانند کارهای خود را بر روی آن انجام دهند. به طور مثال، تصور کنید شما می خواهید لازانیا درست کنید. 
لازانیا به مواد غذایی زیادی نیاز دارد که باید در سر ساعت مشخص به غذا اضافه شوند. قرار دادن آن همه مواد غذایی بر روی کابینت فضای کار شما را شلوغ می کند. اما شما می توانید تمامی مواد غذایی را بر روی جزیره قرار دهید. با توجه به این موضوع که جزیره در وسط آشپزخانه است و امکان دسترسی از همه طرف وجود دارد شما به راحتی می توانید بر پخت غذا تمرکز داشته باشید.

جزیره قلب آشپزخانه است!

بسیاری از دکوراسیون کارها به این موضوع اشاره می کنند جزیره قلب آشپزخانه است. زیرا با اینکه شما در آشپزخانه ایستاده اید و به کابینت ها دسترسی دارید، اما کابینت های شما شلوغ نمی شوند و تمامی اتفاقات در مرکز آشپزخانه در حال رخ دادن است. از این جزیره می توان به عنوان میز ناهارخوری برای صرف غذا نیز استفاده کرد. به طور کلی، شما هر کاری را که تمایل داشته باشید می توانید بر روی جزیره انجام دهید، اما هرگز فضای آشپزخانه شما شلوغ و آشفته نخواهد شد. به این نکته توجه داشته باشید که طراحی جزیره باید با کابینت ها هماهنگ باشد تا بتواند فضایی لوکس و منحصر به فرد را در محیط آشپزخانه به وجود بیاورد.

کابینت ممبران با جزیره چیست؟

اکنون که با جزیره آشنا شده اید به این سوال پاسخ می دهیم کابینت ممبران با جزیره چیست. بهتر است بدانید کابینت های ممبران مانند تمامی کابینت های دیگر می توانند همراه با جزیره به فروش برسند. جزیره این کابینت ها به طرز خاصی طراحی می شود. در واقع، کابینت های ممبران به دلیل برش ها و طراح های مجللی که بر روی آنها به کار رفته است شناخت شده اند. همین طرح ها و سرستون ها باید در جزیره پیاده سازی شود تا طرح یک دست و همگونی را در آشپزخانه به وجود بیاورد. این امر بسیار ارزشمند است و باعث می شود دکوراسیون آشپزخانه به یک دکوراسیون خاص و منحصر به فرد تبدیل شود.

مزایای استفاده از جزیره در آشپزخانه 

استفاده از جزیره در آَشپزخانه فضای بسیار خاص و دوست داشتنی را به وجود می آورد و باعث می شود تمامی افرادی که در آشپزخانه حضور دارند حس خوبی داشته باشند. به طور کلی، مزایای استفاده از جزیره به شرح زیر هستند:
•    از جزیره می توان به عنوان میز ناهارخوری استفاده کرد. 
•    جزیره دارای کشوهای بزرگی است که به فضاسازی در آشپزخانه کمک می کند.
•    امان قرارگیری پریز بر روی جزیره وجود دارد و می توان ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی را زیر آن نصب کرد. 

قیمت کابینت ممبران با جزیره

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان خرید کابینت پرسیده می شود در مورد قیمت کابینت ممبران با جزیره است. باید بدانید قیمت این کابینت به فاکتورهای مختلفی وابسته است. اولا متراژ کابینت چقدر است؟! سوال بعدی ایت است که کابینت شما از ام دی اف ساخته شده است یا نئوپان؟ سوالات دیگری نیز وجود دارند که در پروسه خرید پرسیده می شوند و  تمامی این موارد به طور مستقیم بر قیمت کابینت ممبران اثر می گذارند. به همین دلیل، برای استعلام قیمت با کارشناسان فروش در تماس باشید.

خرید کابینت ممبران با جزیره

یکی از مواردی که توصیه می شود در زمان خرید کابینت ممبران با جزیره به آن توجه داشته باشید رنگ بندی کابینت است. کابینت ممبران در انواع رنگ ها تولید می شود و همین رنگ بندی متنوع باعث شده است استفاده از این کابینت مد نظر قرار گیرد. این روزها کابینت سفید و یا ترکیب سفید و طلایی بسیار پرطرفدار است. زیرا رنگ سفید باعث می شود فضای آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد و این موضوع نقش مهمی در دکوراسیون دارد. از طرف دیگر، رنگ سفید با تمامی دکوراسیون ها همخوانی دارد. با وجود این توصیه می شود قبل از خرید این کابینت در مورد ترکیب رنگ با کارشناسان ما مشورت کنید.

سفارش کابینت ممبران با جزیره

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد استفاده از جزیره در آشپزخانه در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید جزیره فضای مستقلی است که در وسط آشپزخانه قرار می گیرد و امکان دسترسی از تمامی جهات را فراهم می سازد. از این جزیره می توان به عنوان میز ناهارخوری و یا فضایی برای نصب لباسشویی و ظرفشویی استفاده کرد. همچنین، طراحی جزیره ممبران با کابینت آن می تواند فضایی کلاسیک و تجملاتی را در آشپزخانه شما به وجود بیاورد. اگر می خواهید برای سفارش کابینت ممبران با جزیره اقدام کنید، می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر
پروژه ها