نام پروژه :

تاج کابینت ممبران

زمان اجرای پروژه : 1401/10/14
توضیحات :

آشپزخانه مهمترین قسمت هر خانه است! شما دوست دارید آشپزخانه تان فضای خاص و دلپذیری داشته باشید و یا اینکه برای تان مهم نیست چه آیتم هایی در آشپزخانه وجود دارند؟! بی شک، تمامی شما در دسته اول قرار می گیرد و تمایل دارید یک آشپزخانه دوست داشتنی داشته باشید. کابینت قلب تپنده هر آشپزخانه ای است. یکی از محصولاتی که این روزها استفاده از آن مد نظر قرار گرفته است کابینت ممبران است. این کابینت به دلیل طراحی خاص و باشکوهش فضای آشپزخانه را دگرگون می کند. 

تاج کابینت و مهمترین موارد مصرف آن

مکان نصب تاج در بالای کابینت هاست، این وسیله که درواقع از جمله تزئینات کابینت می باشد، با مواد مختلفی مانند ام دی اف، چوب، پس وی سی و پلاستیک و ... تولید می شود. این وسیله تزئینی به دو شکل ساخته می شود، نوعی از آنها به شکل کارخانه ای و با مدل های محدود وجود دارند، نوع دیگر را نیز کابینت کاران، در رنگ ها و طرح های متناسب با کابینت می سازند. شما می توانید انواع تاج ممبران را با مراجعه به سایت شرکت آکوچوب تهیه فرمایید.

انواع تاج کابینت

در این بخش قصد داریم به بررسی و توضیح انواع تاج کابینت بپردازیم با ما همراه باشید.

 تاج کابینت ام دی اف

کابینت های ساخته شده از جنس ام دی اف می توانند در سبک های مدرن و کلاسیک استفاده شوند، بنابراین تاج ساخته شده از این جنس نیز در اندازه های متنوع و برای تمامی سبک ها وجود دارند.

تاج کابینت های گلاس

دسته کابینت های تولید شده از های گلاس معمولا در سبک مدن هستند، به همین دلیل تاج کابینت آنها هم برایکابینت های مدرن و در اندازه های کوچک تر تولید می شوند.

تاج کابینت ممبران

از ممبران به طور معمول برای ساخت کابینت های کلاسیک استفاده می کنند، به همین دلیل تزئینات کابینت ممبران نیز در ابعاد بزرگ تر و ویژه سبک کلاسیک هستند، تاج های ممبران با طرح های زیبا و حکاکی های درشت تولید می شوند.

تاج کابینت ممبران چیست

یکی از سوالات پرتکراری دائما پرسیده می شود در این زمینه است که تاج کابینت ممبران چیست. در پاسخ به این سوال باید بگوییم کابینت های ممبران از جمله محصولاتی هستند که با الهام از فضای تجملاتی قرن 18 و 19 ساخته شده اند و زمانی که در آشپزخانه نصب می شوند فضایی بسیار لوکس و تجملاتی به وجود می آورند. یکی از مواردی که باعث شده است این کابینت ها تجملاتی و لوکس باشند وجود تاج کابینت است. انتخاب این تاج ها باید طبق اصول خاصی صورت گیرد تا بتواند بر جلوه این کابینت ها اثر بگذارد.

سفارش تاج کابینت ممبران

یکی از مواردی که در سفارش تاج کابینت ممبران باید به آن توجه داشته باشید اندازه این تاج است. تاج های ممبران معمولا در حدود 3 تا 15 متر طراحی می شوند. بی شک، هر چقدر تاج کابینت بزرگتر باشد، جلوه آن بیشتر می شود. اما باید در زمان خرید کابینت ممبران به یک موضوع مهم توجه داشته باشید. کابینت های ممبران برای آشپزخانه هایی مناسب هستند که متراژ بسیار بالایی دارند. به همین دلیل، اگر متراژ آشپزخانه شما کوچک است بهتر است از کابینت های مینیمال استفاده کنید.

خرید تاج کابینت ممبران

یکی دیگر از مواردی که در خرید تاج کابینت ممبران باید به آن توجه داشته باشید نقوش و طرح هایی است که در آنها به کار می رود. معمولا، این نقوش با الهام از طرح های رومیان باستان ساخته می شوند. زمانیکه به کابینت ممبران نگاه می کنید احساس می کنید سفری در طول تاریخ داشته اید و در حال نگاه به گذشته هستید. به طور کلی، هر چقدر طرح ها و نقوشی که در این کابینت ها به کار می روند بیشتر باشند، به همان اندازه فضای کلاسیک بیشتر در محیط تداعی می شود. با توجه به این موضوع اگر می خواهید یک کابینت کلاسیک و باشکوه داشته باشید، بهتر است به این موارد توجه کنید.

قیمت تاج کابینت ممبران

قیمت تاج کابینت ممبران به موارد متعددی بستگی دارد. اولا باید به این موضوع پاسخ دهید که متریال به کار رفته در این تاج چیست و این تاج در چه متراژی تولید شده است. همچنین، یکی از مواردی که می تواند بر پروسه انتخاب اثر بگذارد رنگ به کار رفته در کابینت های ممبران است. با توجه به این موضوع که خرید کابینت ممبران یک کار کاملا تخصصی است، توصیه می شود قبل از خرید از مشاوره های رایگان بهره ببرید و در پایان قیمت را از تیم فروش استعلام نمایید.

کابینت ها علاوه براینکه از اصلی ترین ملزومات آشپزخانه به شمار می آیند، در کیفیت و نوع دکوراسیون نیز بسیار موثراند، کابینت ها بخش های مختلفی دارند.که شامل: پایه ها، بدنه، کشوها، درب ها، زیر چراغی و تاجهای کابینتها می شود،که همگی از تزئینات کابینت به شمار می آیند هریک از بخش های یاد شده خود به تنهایی تاثیر زیادی در زیبایی این محصول دارند. 

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر
پروژه ها
آخرین پروژه ها