سرستون کابینت رومی

زیباسازی فضای آشپزخانه یکی از اموری است که همواره مورد توجه افراد قرار داشته است. نگاهی به مطالعات باستان شناسی نشان میدهد انسان ها همیشه در تلاش بوده است تا با استفاده از المان های مختلف فضای آشپزخانه خود را به یک فضای لوکس و دوست داشتنی تبدیل کنند. امروزه، یکی از محصولاتی که استفاده از آن مد نظر قرار گرفته است کابینت ممبران است. این کابینت دارای سرستون های زیبایی است که به عنوان سرستون کابینت رومی شناخته می شوند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. 

سرستون کابینت رومی چیست؟

یکی از سوالات پرتکراری که پرسیده می شود در این باره است که سرستون کابینت رومی چیست. در واقع، این سرستون ها در زمان نصب کابینت های ممبران به کار می روند و باعث می شوند فضای آشپزخانه بسیار لوکس و زیبا به نظر برسد. یکی از دلایلی که باعث شده است به این سرستون ها رومی گفته شود، الهاماتی که در زمان ساخت آن از طرح ها و نقش های روم باستان گرفته می شود. در واقع، زمانی که به این سرستون ها نگاه می کنید احساس می کنید در یکی از قصرهای رومیان در حال قدم زدن هستید و این مسئله باعث می شود آن فضا به یک فضای خاص تبدیل شود.کابینت ممبران به کابینتی گفته می شود که دارای سبک کلاسیک است و معمولا استفاده از آن در فضای بزرگ پیشنهاد می شود. زیرا این کابینت ها دارای طرح های بسیار باشکوهی هستند که باعث می شوند فضا تجملاتی شود. اگر کابینت های ممبران در فضاهای کوچک مورد استفاده قرار گیرند فضا را بسیار تنگ می کنند و این مسئله می تواند برای کسانی که می خواهند در آن آشپزخانه کار کنند بسیار ناراحت کننده باشد.

کابینت ممبران برای چه سبک آشپزخانه ای مناسب است؟

کابینت ممبران برای آَشپزخانه های بزرگ مناسب است. همچنین، باید بدانید این کابینت ها باعث می شوند فضا بسیار شیک و مجلل به نظر برسد. در نتیجه کسانی که به فضاهای مدرن و یا سبک مینیمال علاقه مند هستند، هرگز نباید این کابینت ها را سفارش دهند. استفاده از کابینت ممبران حس لوکس بودن پادشاهان رومی را به ذهن می آورد. سرستون های به کار رفته در این کابینت ها بسیار زیبا هستند و می توانند حس آشپزخانه های پادشاهی را برای شما تداعی کنند. بنابراین، استفاده از آن به کسانی پیشنهاد می شود که به این سبک زندگی علاقه مند هستند.

جنس سرستون کابینت رومی

به طور کلی، باید بدانید ممبران نوعی چوب و یا متریال نیست که در ساخت کابینت به کار می رود. بلکه ممبران پوششی است که کابینت ها را پوشش می دهد و زیبایی و جلال خاصی را به آنها می بخشد. در ساخت این کابینت ها می توان از چوب استفاده کرد. اما با توجه به این موضوع که ساخت کابینت از چوب بسیار هزینه بردار است معمولا از متریال های دیگر مانند ام دی اف و یا نئوپان در ساخت کابینت ممبران استفاده می شود و سپس با دستگاه خاص پوشش ممبران بر روی آن ایجاد می شود. 

نمونه سرستون کابینت رومی

اگر می خواهید برای خرید کابینت ممبران و سرستون منبت اقدام کنید، بهتر است قبل از هر کاری نمونه سرستون کابینت رومی را به خوبی مشاهده کنید. برخی از افراد نام این سرستون ها را فقط شنیده اند و هیچ شناخت کاملی به آنها ندارند. همین امر باعث می شود پس از خرید حس خوبی نداشته باشند. برای اینکه بتوانید خرید خود را به خوبی انجام دهید و با نمونه سرستون کابینت رومی آشنا شوید، می توانید به بخش نمونه کارها در سایت ما بروید. 

قیمت سرستون کابینت رومی

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان خرید کابینت ممبران پرسیده می شود در مورد قیمت سرستون کابینت رومی است. بهتر است بدانید پاسخ به این سوال به عوامل متعددی بستگی دارد. اولا اندازه کابینت های شما چقدر است و هر کابینت به چند سرستون نیاز دارد. این سرستون از چه متریالی باید ساخته شود. سوالات دیگری نیز در این مسیر پرسیده می شوند و هر کدام از آنها به طور مستقیم بر قیمت سرستون کابینت اثر می گذارند. به همین دلیل، توصیه می شود برای اینکه قیمت را به طور دقیق استعلام کنید و بتوانید بودجه مناسب را برای خرید تعیین نمایید با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید سرستون کابینت رومی

به طور کلی، یکی از مواردی که باعث شده است خرید سرستون کابینت رومی مد نظر قرار گیرد رنگ بندی متنوع این سرستون هاست. تقریبا برای هر سلیقه ای رنگی در بازار موجود است و افراد می توانند رنگ کابینت ممبران و سرستون آن را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنند. بهتر است بدانید کابینت های ممبران و سرستون های آنها فضای زیادی را اشغال می کنند. به همین دلیل، توصیه می شود در زمان خرید رنگی را انتخاب کنید که پس از مدتی از آن خسته نشوید. 

سفارش سرستون کابینت رومی

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد کابینت های ممبران همراه با سرستون در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این سرستون ها دارای طرح ها و نقش هایی هستند که از روم باستان الهام گرفته شده اند و باعث می شوند فضا بسیار لوکس و تجملی به نظر برسد. معمولا، سرستون های رومی برای استفاده در آشپزخانه بزرگ بسیار مناسب هستند و فضای خاصی را خلق می کنند. اگر شما به دکوراسیون کلاسیک و تجملاتی علاقه مند هستید و می خواهید برای سفارش سرستون کابینت رومی اقدام کنید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

Print
483 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر