در کابینت بدون دستگیره

تمامی افراد تمایل دارند آشپزخانه زیبایی داشته باشند. طراحان داخلی بر این عقیده هستند نمای آشپزخانه می تواند دکوراسیون کل خانه را تحت تاثیر قرار دهد. زیرا آشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای است و باعث می شود روح زندگی در خانه جریان پیدا کند. امروزه، کابینت های مختلفی در بازار موجود است و هر یک از آنها به نوعی زیبایی آشپزخانه را تکمیل می کنند. یکی از این محصولات که این روزها مد نظر قرار گرفته است  در کابینت بدون دستگیره است. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد این درب کابینت در اختیار شما قرار دهیم.

در کابینت بدون دستگیره چیست؟

یکی از سوالاتی که همواره پرسیده می شود در این باره است در کابینت بدون دستگیره چیست! باید بدانید این در همان دربی است که ممکن است شما به نام در کابینت مگنتی بشناسید. برخی از افراد نیز این درب ها را با نام درب های فشاری می شناسند. همانطور که از نام این درب مشخص است هیچ گونه دستگیره ای برای باز کردن آن بر روی درب تعبیه نشده است و مکانیسم عمل آن بر اساس مگنت یا آهنربایی می چرخد که درون آن قرار گرفته است.

در کابینت بدون دستگیره مگنت دار

در کابینت بدون دستگیره مگنت دار دارای یک آهنرباست که در داخل کابینت قرار گرفته است. افرادی که می خواهند درب این کابینت را باز کنند می توانند فشار کمی را به آن وارد کنند. در این صورت درب کابینت برای دو یا سه سانتی متر باز می شود. پس از آن می توان درب را به طور کامل باز کرد و دوباره درب را با یک فشار کوچک بست. روش کار با این درب بسیار ساده است و هیچ گونه پیچیدگی ندارد.

یراق در کابینت بدون دستگیره

استفاده از یراق  در کابینت بدون دستگیره به کسانی پیشنهاد می شود که به طراح های مینیمال و مدرن علاقه دارند. این کابینت ها معمولا کل فضای آشپزخانه را پوشش می دهند و زمانی که به آنها نگاه می کنید بسیار ساده به نظر می رسند. در واقع، بسیاری از افراد به این موضوع اشاره می کنند وجود دستگیره باعث می شود آشپزخانه شلوغ به نظر برسد، اما این درب ها به گونه ای هستند که حسی از آرامش و حضور در یک سطح صاف را به انسان یادآوری می کنند و همین امر باعث شده است زیبا به نظر بیایند.

ایجاد نظم 

یکی از مواردی که باعث شده است استفاده از درب بدون دستگیره برای کابینت ها مد نظر قرار گیرد ایجاد نظم و یک دستی در فضای آشپزخانه است. زمانی که به این کابینت ها نگاه می کنید همه چیز بسیار مرتب به نظر می رسد و این امر باعث می شود حس خوبی در آشپزخانه وجود داشته باشد. از طرف دیگر، این درب ها برای یکسان سازی و خلق یکپارچگی در فضای آشپزخانه ایده آل هستند. این چیزی است که تمامی آشپزخانه ها به آن نیاز دارند. بنابراین، کسانی که به دنبال آرامش، زیبایی و یکدستی هستند باید خرید این درب ها را مد نظر قرار دهند. 

عدم استفاده از کابینت بدون دستگیره در آشپزخانه های پرکاربرد 

بهتر است بدانید استفاده از کابینت های بدون دستگیره و یا مگنتی در آشپزخانه هایی پیشنهاد می شود که روزانه افراد کمی در آشپزخانه حضور دارند و درب کابینتی زیاد باز و بسته نمی شود. زیرا اگر درب این کابینت ها بیش از اندازه باز و بسته شود، ممکن است پس از مدتی مگنت به کار رفته در آن کار نکند و همین امر چالش های زیادی را برای افراد به وجود می آورد.

قیمت در کابینت بدون دستگیره

یکی از سوالاتی که دائما مشتریان می پرسند در مورد قیمت  در کابینت بدون دستگیره است. بهتر است بدانید قیمت درب کابینت به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولا شما می خواهید درب کابینت را در چه متراژی سفارش دهید (هر چقدر متراژ درب بالاتر باشد، به همان اندزه قیمت کاهش پیدا می کند). از طرف دیگر، این درب ها از چه متریال هایی ساخته شده اند؟! هر یک از این آیتم ها نقش بسیار مهمی در قیمت درب کابینت دارند. توصیه می شود برای استعلام قیمت با تیم کارشناسان در تماس باشید. 

خرید در کابینت بدون دستگیره

خرید  در کابینت بدون دستگیره یک کار تخصصی است. بهتر است قبل از آنکه برای خرید اقدام کنید، ابتدا نمونه کارهای این درب ها را مشاهده کنید. همچنین، بهتر است به رنگ قالب دکوراسیون خود برای خرید درب کابینت توجه داشته باشید. به این موضوع دقت کنید برخی از افراد تمایل دارند آشپزخانه شان فضای شلوغی داشته باشد و یا تمایل دارند فضای آشپزخانه لوکس و مدرن به نظر برسد. این افراد باید بدانید انتخاب این درب هرگز گزینه مناسبی برای این افراد نیست، زیرا آنها را به هدفشان نمی رسد. با توجه به تمامی این موارد دریافت مشاوره می تواند به شما کمک کند خرید لذت بخشی را تجربه کنید.

سفارش در کابینت بدون دستگیره

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد کابینت های بدون دستگیره در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید در ساختار داخلی این کابینت ها مگنت به کار رفته است و این کابینت ها با یک فشار کوچک به درب کابینت باز و بسته می شوند. استفاده از این درب ها به افرادی توصیه می شود که طرفدار سبک مینیمال هستند. این درب ها برای آشپزخانه های شلوغ و یا جاهایی که درب آشپزخانه زیاد باز و بسته می شود مناسب نیستند. اگر می خواهید برای سفارش در کابینت پلی اورتان بدون دستگیره اقدام کنید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

Print
489 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر