درب کابینت کلاسیک

کابینت قلب تپبنده هر آشپزخانه ای است. برای اینکه بتوانید در محیط آشپزخانه حس خوبی داشته باشید و آشپزی راحت و بدون دغدغه ای را تجربه کنید، بی شک به کابینت نیاز دارید. اگر کابینت متناسب با نیازهای شما طراحی شده باشد، حس خوبی را به شما می دهد و باعث می شود زمانی که در آشپزخانه هستید از زمان و مکان فارغ شوید. یکی از محصولاتی که از دیرباز تا به امروز مورد توجه بوده است درب کابینت کلاسیک است. این کابینت با ویژگی های خاصی که دارد توانسته است برای مدت های طولانی در صدر توجه باشد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در زمینه درب کابینت در اختیار شما قرار دهیم. 

درب کابینت کلاسیک چیست

یکی از سوالات پرتکراری که دائما پرسیده می شود در این زمینه است که درب کابینت کلاسیک چیست. بهتر است بدانید سبک کلاسیک از قرن هجدهم و نوزدهم مورد توجه بوده است. این سبک باعث می شود فضایی خاص و منحصر به فرد در محیط آشپزخانه به وجود بیاید. در واقع، این کابینت دارای برش ها تجملی و عمیق است که می تواند فضا را تحت تاثیر قرار دهد. 

طرح های سنتی و کنده کاری شده 

یکی از ویژگی های بسیار مهم درب کابینت کلاسیک طرح های سنتی و کنده کاری شده است. وقتی به این کابینت نگاه می کنید احساس می کنید در قصرهای پادشاهی هستید و گروه زیادی از خدمتکاران در حال آماده سازی غذا برای پادشاهان هستند. این زیبایی به حدی چشمگیر است که باعث شده است طرح کلاسیک در تمامی طول تاریخ مورد توجه باشد. با اینکه در قرن بیستم محصولاتی مانند کابینت مدرن به بازار معرفی شدند، اما هنوز این کابینت ها جایگاه خود را حفظ کرده اند.

انواع درب کابینت کلاسیک

کسانی که می خواهند برای خرید این کابینت اقدام کنند، در مورد انواع درب کابینت کلاسیک سوال می پرسند. باید بدانید چیزی که باعث می شود این کابینت ها با یکدیگر تفاوت داشته باشند، برش ها و طرح ها مختلفی است که در ساختار آنها به کار رفته است. در واقع، برش های به کار رفته بر روی این کابینت ها باعث می شوند نوعی حس نوستالژیک در میان افراد و کاربران به وجود بیایند. هر چقدر این برش ها بیشتر باشند، به همان اندازه بیشتر شما را به گذشته می برند. اما باید در اینجا به موضوع بسیار مهمی اشاره کنیم. چیزی که در دل کابینت های کلاسیک به چشم می خورد شکوه و جلال است. وجود این کابینت ها در محیط آشپزخانه باعث می شود این فضا زیباتر و مجلل تر به نظر برسد.

درب کابینت کلاسیک خارجی

برخی از این محصولات به عنوان درب کابینت کلاسیک خارجی شناخته می شود. در واقع، اینها محصولاتی هستند که در ساخت آنها از متریال های وارداتی استفاده شده است. قیمت این محصولات بر اساس قیمت رو محاسبه می گردد. این کابینت ها طول عمر بالایی دارند و می توانند در محیط بسیار زیبا و شکوهمند به نظر برسند.

درب کابینت کلاسیک اروپایی

درب کابینت کلاسیک اروپایی به محصولاتی گفته می شود که در ساخت آنها از طرح های اروپایی الهام گرفته می شود. به طور کلی، سبک کلاسیک نوعی از سبک دکوراسیون است که با الهام از امپراطوران فرانسه در قرن هجدم و نوزدهم پیاده سازی می شود. چیزی که در این سبک مد نظر است استفاده از طرح ها و برش های بسیار زیاد است. همانطور که می دانید در آن زمان اشراف جایگاه ویژه ای در میان مردم داشتند و آنها تلاش می کردند در سبک چیدمان خود این موارد را پیاده سازی نمایند. 

درب کابینت کلاسیک ساده

درب کابینت کلاسیک ساده به محصولاتی گفته می شود که از تعداد برش های کمتری در آنها استفاده شده است. این کابینت ها در عین حال که سبک کلاسیک را در محیط تداعی می کنند، پیچیدگی طراحی های قدیمی را ندارند. به همین دلیل، امروزه این محصولات طرفداران بسیار زیادی دارند. این کابینت ها معمولا بسیار جادار هستند و آیتم های زیادی را می توان درون آنها جا داد. این مسئله بسیار مهم است و باعث می شود افراد بدون نگرانی کابینت های کلاسیک را سفارش دهند.

رنگ درب کابینت کلاسیک

تمامی افراد تمایل دارند کابینت ها را به هر رنگی که تمایل دارند سفارش دهند. زیرا امروزه از وسایل و آیتم های زیادی در آشپزخانه استفاده می شود و همخوانی رنگ بین این آیتم ها اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل سوالات زیادی در مورد رنگ درب کابینت کلاسیک پرسیده می شود. باید بدانید این کابینت ها در رنگ های متنوع تولید می شوند و تقریبا برای هر سلیقه ای مدلی در بازار موجود است.

درب کابینت کلاسیک جدید

بسیاری از خریدران به دنبال درب کابینت کلاسیک جدید هستند. در مدل های جدید این کابینت ها معمولا برش های کمتری به کار برده می شود. بهتر است بدانید استفاده از کابینت های کلاسیک به تمامی افراد پیشنهاد نمی شود. معمولا کسانی که دارای آشپزخانه های جدید هستند می توانند خرید کابینت های کلاسیک را مد نظر قرار دهند. زیرا تعبیه این کابینت ها فضای بسیار زیادی را در محیط اشغال می کند و اگر فضا مناسب نباشد باعث می شود آشپزخانه کوچکتر به نظر برسد. 

قیمت درب کابینت کلاسیک

یکی از سوالات پرتکرار افرادی که می خواهند برای خرید کابینت اقدام کنند در مورد قیمت درب کابینت کلاسیک است. باید بدانید عوامل متعددی بر قیمت کابینت اثر می گذارند. به طور مثال، متراژ کابینت از موارد تاثیر گذار بر قیمت است. به همین دلیل، برای استعلام قیمت باید با تیم فروش در تماس باشید. 

 سفارش درب کابینت کلاسیک

برای سفارش درب کابینت کلاسیک باید از مشاوره های تخصصی کارشناسان بهره مند شوید. به همین دلیل، قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

Print
324 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر