درب کابینت ممبران

تکنولوژی در دنیای امروزی باعث شده است تغییرات زیادی در سبک زندگی به وجود بیاید. بهتر است اکنون نگاهی به محیط اطراف خود داشته باشید. متوجه می شوید تمامی این محصولات با توجه به تکنولوژی ساخته شده اند و در اختیارتان قرار گرفته اند. حتی این تکنولوژی به فضای آشپزخانه نفوذ کرده است و تولید کابینت را با تحولات زیادی رو به رو کرده است. امروزه، یکی از مواردی که مد نظر قرار گرفته است درب کابینت ممبران است. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید درب ممبران چیست! در ادامه این گزارش به طور مفصل به معرفی درب ممبران و ویژگی های آن می پردازیم.  

درب ممبران

 درب کابینت ممبران به دربی گفته می شود که در ساخت آن از پوشش ممبران استفاده می شود. ممبران نوعی وکیوم یا روکش پی وی است که بر روی کابینت های ام دی اف، چوب یا نئوپان کشیده می شود. یکی از مواردی که باعث شده است ممبران مد نظر قرار گیرد زیبایی خاص و منحصر به فردی است که این پوشش بر روی کابینت ها به وجود می آورد. به همین دلیل، بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای ساخت کابینت های خود از پوشش ممبران استفاده کنند.

روش استفاده از پوشش ممبران 

استفاده از پوشش ممبران به روش خاصی صورت می گیرد. روال کار بدین صورت است که ابتدا پس از آنکه کار طراحی کابینت به اتمام رسید ابتدا بر روی ام دی اف خام یا ام دی اف که با استفاده از دستگاه سی ان سی برش داده شده است لایه چسب زده می شود. پس از آن یک لایه مخصوص از روکش ممبران بر روی آن وکیوم می گردد. بهتر است بدانید این کار نیاز به دقت و مهارت بسیار زیادی دارد و کوچکترین بی توجهی باعث می شود پوشش وکیوم آسیب ببیند و همین امر پوشش کل کابینت را با مشکل رو به رو می کند. 
در اینجا باید به یک نکته بسیار مهم اشاره کنیم. اگر بخواهیم کل کابینت را با پوشش ممبران پوشش دهیم هزینه آن بالا می رود. به همین دلیل، توصیه می شود از تنها قسمتی از کابینت که رو به بیرون است با استفاده از پوشش ممبران پوشیده شود و قسمت های دیگر آن پی وی سی سفید زده شود.

پوشش درزهای کابینت 

یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است این روزها استفاده از کابینت ممبران مد نظر قرار گیرد پوشش درزهای کابینت است. همانطور که متوجه شده اید این پوشش تمامی قسمت های کابینت را پوشش می دهد و همین امر باعث می شود هرگونه درزی که بر روی کابینت وجود دارد پوشیده شود. در نتیجه، آب و یا رطوبت هرگز نمی تواند به درون کابینت نفوذ کند و همین امر باعث می شود طول عمر کابینت افزایش پیدا کند.

قابلیت اجرای طرح های مختلف 

بهتر است بدانید با استفاده از ممبران می توان طرح های مختلفی را در کابینت اجرا کرد. این مسئله باعث می شود خریداران قدرت انتخاب بالایی داشته باشند و این مسئله برای کسانی که به دنبال کابینت هایی با طرح ها متنوع هستند بسیار ارزشمند است. به همین دلیل، افراد می توانند از میان صدها طرحی که برای کابینت ها وجود دارد یکی را انتخاب کنند. 

درب ممبران جدید

یکی از باورهای اشتباه در مورد کابینت ممبران در این باره است که از پوشش ممبران تنها می توان در کابینت های کلاسیک استفاده کرد. بهتر است بدانید این باور بسیار اشتباه هست و هیچ گونه محدودیتی در مورد استفاده از این پوشش وجود ندارد. از پوشش ممبران هم می توان در کابینت های کلاسیک و هم می توان در کابینت های مدرن استفاده کرد. در نتیجه، شما ابتدا باید کابینت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و پس از آن پوشش ممبران را بر روی آن پیاده سازی کنید.

نمونه درب کابینت ممبران

تمامی کسانی که به دنبال خرید کابینت ممبران هستند تمایل دارند نمونه درب کابینت ممبران را مشاهده کنند. این مسوله باعث می شود آنها با دقت و وسواس بیشتری نمونه کارها را بررسی نمایند و در پایان کابینتی را انتخاب کنند که با نیازهای آنها همخوانی دارد. به همین دلیل، توصیه می شود تا زمانیکه نمونه کارها را به دقت مورد بررسی و تحلیل قرار نداده اید، هرگز برای خرید کابینت های ممبران اقدام نکنید. برای مشاهده نمونه کارها می توانید به بخش نمونه کارهای ما مراجعه کنید.

تولید کننده درب کابینت ممبران

اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که به دنبال تولید کننده درب کابینت ممبران هستید، باید بدانید شرکت ما به عنوان تولید کننده در این فضا فعالیت دارد و توانسته است در این مدت کابینت هایی خاص و شکوهمند را طراحی و خلق کند. تیم کارشناسان ما مشاوره های اصولی و دقیق را به مشتریان ارائه می دهند و به آنها کمک می کنند بهترین محصول را خریداری کنند. 

قیمت درب کابینت ممبران

یکی از سوالات پرتکراری که دائما پرسیده می شود در مورد قیمت درب کابینت ممبران است. بهتر است بدانید قیمت این محصول به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. به طور مثال، شما می خواهید این درب در چه متراژی تولید شود. به همین دلیل، بهتر است با تیم کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره های لازم را از آنها دریافت کنید.

خرید درب کابینت ممبران

خرید درب کابینت ممبران گزینه خوبی برای کسانی است که به دنبال محصولاتی با کیفیت و مقاوم هستند. شما می توانید سالیان زیادی از این کابینت ها استفاده نمایید و آنها هرگز آسیب نمی ببینند.

سفارش درب کابینت ممبران

برای سفارش درب کابینت ممبران با تیم کارشناسان ما در تماس باشید. 

Print
153 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر