درب کابینت رنگ شده

کابینت یکی از آیتم های بسیار مهمی است که وجود آن در فضای آشپزخانه الزامی است و بر دکوراسیون آشپزخانه اثر می گذارد. اگر کابینت به درستی انتخاب شود، می تواند فضای امنی را در آشپزخانه به وجود بیاورد و به آشپزان کمک کند تنها بر آشپزی و امور جاری در آشپزخانه تمرکز داشته باشند. امروزه، درب کابینت رنگ شده فضای آشپزخانه را دستخوش تغییرات زیادی کرده است. آیا شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که می خواهید فضای آشپزخانه خود را تغییر دهید! بی شک باید به رنگ کابینتی که در آشپزخانه است توجه داشته باشید.

درب کابینت رنگ شده چیست؟

به طور کلی، کابینت ها برای اینکه تولید شوند مراحل متفاوتی را پشت سر می گذارند. در مرحله اول، متریال مورد نظر برای ساخت کابینت انتخاب می گردد و عملیات ساخت آغاز می شود. پس از آن کابینت رنگ می شود و به بازار عرضه می گردد. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید درب کابینت رنگ شده چیست! باید بگوییم رنگی که بر درب کابینت ها انتخاب می شود بسیار مهم است و تمامی موارد باید در نظر گرفته شوند تا کابینت رنگ شود و به دست مشتری برسد. 

سمپل رنگ درب کابینت

برای اینکه بتوانید پروسه انتخاب رنگ را به درستی پشت سر بگذارید، بهتر است به سمپل رنگ درب کابینت توجه داشته باشید. در این سمپل انواع متفاوتی رنگ وجود دارد که در پایان درب کابینت رنگ شده را به زیباترین شکل به مشتریان تحویل می دهد. اما سوال این است چگونه رنگ کابینت را انتخاب کنیم. برای انتخاب رنگ کابینت بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:
•    به رنگ دکوراسیون آشپزخانه توجه کنید و تلاش کنید از رنگ های مکمل برای درب کابینت رنگ شده استفاده کنید. 
•    اگر به طرح های مینیمال علاقه مند هستید، هرگز رنگ های تند انتخاب نکنید. 
•    اگر نمی توانید به زودی کابینت های خود را عوض کنید، رنگ های خاص انتخاب نکنید، زیرا ممکن است پس از مدتی شما را دلزده کند. 

رنگ براق یا مات!

یکی از سوالاتی که در زمان انتخاب درب کابینت رنگ شده پرسیده می شود در این رابطه است درب کابینت باید براق باشد یا مات! بهتر است بدانید پاسخ به این سوال به ترجیحات و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. به طور کلی، رنگ های براق به دکوراسیون مدرن نزدیک تر هستند و رنگ های مات به دکوراسیون کلاسیک! بنابراین، شما باید به این موضوع توجه داشته باشید با کدام رنگ حس بهتری دارید. 

نکات مهم در نگهداری از کابینت رنگ شده

اگر میخواهید کابینت هایتان برای سالیان طولانی باقی بمانند، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:
•    موقع تمیز کردن کابینت از شوینده های قوی استفاده نکنید. بهتر است کابینت ها را با دستمال تمیز کنید و یا در صورت نیاز یک شوینده ملایم به کار ببرید. 
•    درب کابینت را به آهستگی باز و بسته کنید و درب را نکوبید (این مسئله در افزایش طول عمر کابینت بسیار مهم است)
•    به اندازه ظرفیت کابینت در آن وسیله بگذارید و تلاش کنید به طور درست و معقول از کابینت استفاده نماید. 

Print
1059 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر