درب روکش طبیعی

درب یکی از مهمترین المان ها در خانه و یا وسایل خانه به شمار می رود. شما نمی توانید کابینت، کمد و یا خانه را بدون درب تصور کنید. اگر این آیتم ها درب نداشته باشند، درست مانند این است که انسانی را عمل جراحی کرده اند اما در پایان بخیه زده نشده است. امروزه، درب ها با روکش طبیعی و مصنوعی در بازار موجود هستند و این روکش یاعث می شود ویژگی های درب دو چندان شود. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد درب روکش طبیعی در اختیار شما قرار دهیم. 

درب روکش طبیعی چیست؟

یکی از سوالات پرتکراری که پرسیده می شود در این زمینه است که درب روکش طبیعی چیست. روکش چوبی نوعی پوشش و لایه بسیار نازک از چوب طبیعی است که برای پوشش سطح درب به کار می رود. استفاده از این روکش فواید زیادی دارد. یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است استفاده از روکش چوبی مد نظر قرار گیرد جلوه و زیبایی است که به در می بخشد. این روکش درب را بسیار مجلل و زیبا می کند و زمانی که به آن نگاه می کنید حس خوبی دارید. 

افزایش مقاومت درب 

همانطور که می دانید درب در قسمت بیرونی قرار می گیرد و در معرض عوامل محیطی قرار دارد. سرما، گرما و رطوبت از جمله مواردی هستند که می توانند به سطح درب آسیب وارد کنند و آن را فرسوده سازند. برای جلوگیری از این امر از درب روکش طبیعی استفاده می شود. این روکش باعث می شود عوامل محیطی به درب آسیب وارد نکنند. در نتیجه طول عمر درب افزایش پیدا می کند و این مسئله برای تمامی خریداران مهم است. همچنین؛ با توجه به این موضوع که روکشی به ضخامت های مختلف سطح درب را پوشش می دهد در برابر ضربه و فشار مقاوم می شود. به همین دلیل، بسیاری از خریداران خرید این درب ها را مد نظر قرار می دهند.

کیفیت بسیار بالا 

یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است استفاده از این درب ها مد نظر قرار گیرد کیفیت بسیار بالای آنهاست. با اینکه شما برای خرید درب هایی با روکش طبیعی باید هزینه بالاتری را پرداخت کنید، اما این دقیقا همان مبلغی است که برای آینده خود پرداخت می کنید. بسیاری از کسانی که خرید این درب ها را تجربه کرده اند به این موضوع اشاره می کنند این درب ها سالیان زیاد بدون کوچکتری آسیبی استفاده می شوند و همین امر باعث شده است درب های طبیعی به محصولات پرفروش بازار تبدیل شود.

ضد خط و خش

شاید برای شما جالب باشد که بدانید درب هایی که دارای روکش طبیعی هستند ضد خط و خش هستند. یکی از نگرانی های عمده کسانی که برای خرید درب اقدام می کنند در این باره است که درب هایشان به زودی دچار خط و خش می شود و این مسئله می تواند مشکل آفرین باشد. اما باید بدانید اگر شما درب هایی را سفارش دهید که دارای روکش طبیعی هستند این مشکل به طور کامل رفع می شود. این روکش مانند لایه محافظ عمل می کند و اجازه نمی دهد ساختار و بافت داخلی درب آسیب ببیند. 

مقاومت در برابر آفتاب 

یکی دیگر از مواردی که درب های طبیعی را مورد توجه قرار داده است مقاومت در برابر آفتاب است. این مسئله در شهرهای جنوبی و یا جاهایی که در تماس مستقیم با نور خورشید قرار دارند مشکل آفرین است. نور خورشید باعث می شود به مرور زمان بافت داخلی درب آسیب ببیند و همین امر می تواند بر زیبایی و طول عمر درب اثر بگذارد. اما این درب ها به گونه ای طراحی شده است که در برابر آفتاب آسیب نمی ببیند. در واقع، روکش طبیعی در برابر آفتاب مقاوم است و هرگز دچار رنگ رفتگی یا فرسودگی نمی شود.

انواع درب روکش طبیعی

امروزه انواع درب روکش طبیعی در بازار موجود است. همانطور که می دانید درب ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. همچنین، بر روی درب ها برش ها و طرح های متفاوتی به کار برده می شود. این برش ها می توانند به درب عمق ببخشند و این مسئله برای کسانی که به دکوراسیون اطراف خود اهمیت می دهند مهم باشد. بهتر است بدانید تقریبا برای هر سلیقه ای نوعی درب در بازار موجود است.

قیمت درب روکش طبیعی

یکی از سوالات پرتکراری که همواره مشتریان می پرسند در مورد قیمت درب روکش طبیعی است. بهتر است بدانید فاکتورهای متفاوتی بر قیمت درب اثر می گذارند. اولا شما باید این موضوع را مشخص کنید متراژ درب چقدر است. چه تعداد درب می خواهید سفارش دهید. آیا می خواهید درب شما ساده باشد و یا طرح دارد. تمامی این موارد می توانند قیمت درب را به میزان چشمگیری جا به جا کنند. به همین دلیل، برای اینکه بتوانید قیمت را به طور دقیق استعلام کنید، توصیه می شود با تیم ما در تماس باشید.

سفارش درب روکش طبیعی

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد درب روکش طبیعی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این درب ها در طرح ها و ابعاد متفاوتی تولید می شوند. همچنین، باید بدانید این درب ها مقاومت بسیار بالایی در برابر خط و خش دارند و هرگز ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهند. از طرف دیگر، این درب ها در برابر رنگ رفتگی، پوسیدگی و دفرمه شدن بسیار مقاوم هستند. درب های چوبی طول عمر بسیار بالایی دارند. اگر می خواهید برای سفارش درب روکش طبیعی اقدام کنید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

Print
34 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

با درج نظر در سایت شما حریم خصوصی و شرایط استفاده را خوانده و می‌پذیرید
افزودن نظر