مقالات آکوچوب
رنگبندی کابینت های ممبران
توضیحات
1402/06/18
21 بازدید

رنگبندی کابینت های ممبران

کابینت ممبران محصولی تقریبا نوظهور با طرفدارانی زیاد است، تا قبل از این کابینت های روکش mdf علاقمندان زیادی داشت و در اکثر خانه های مدرن دیده می شد، اما با مرور زمان و پیشرفت صنعت، کابینت ممبران نیز جایگزین کابینت های ام دی اف شده است، با هم رنگبندی کابینت های ممبران را بررسی می کنیم.

رنگبندی کابینت های ممبران

کابینت ممبران کرم استخوانی رنگ کرم استخوانی کابینت ممبران، یکی از ترکیب رنگی های بسیار جذاب آن می باشد، این رنگ کابینت می تواند نمایی چشم نواز و جذاب به آشپزخانه تان داده و با طیف گسترده ای از رنگ های موجود در دکوراسیون منزل شما ترکیب شود.

کابینت ممبران کرم قوه ای

از محبوب ترین ترکیب های رنگی، رنگ کرم قهوه ای بوده و از هم خانواده ها و مشتقات رنگ سفید است، بنابراین مثل آن نیز با رنگ های قهوه ای روشن و تیره ترکیب می شود، البته طرفداران رنگ کرم قهوه ای، از طرفداران رنگ سفید قهوه ای بیشتر هستند، و این رنگ نیز نمای زیبایی در منزل ایجاد می کند.

رنگبندی کابینت ممبران

کابینت ممبران شرابی رنگ

از جمله رنگ های شیک و خاص کابینت ها، رنگ شرابی است، که در زمره زیباترین و لوکس ترین کابینت هاست، ست کردن دکوراسیون با این رنگ خیلی سخت تر از ست کردن آن با کابینت قهوه ای سفید ممبران می باشد، توصیه می شود رنگ شرابی را در آشپزخانه هایی با فضای کوچک تر کمتر به کار ببرید، چرا که باعث دیده شدن آنها به شکلی حتی کوچک تر از اندازه واقعی شان نیز خواهد شد در کابینت هایی با رنگ های تیره از جمله شرابی،اهمیت نور پردازی بسیار بالاست و باید توجه خاصی به آن نمود.

کابینت ممبران قهوه ای کلاسیک

رنگ قهوه ای رنگ قدیمی یادآورنده چوب است و از گذشته تا به حال، از جمله رنگ های پر کاربرد برای کابینت ها بوده است، خصوصا مدل های مختلف کابینت ممبران، انواع رنگ های قهوه ای عبارتند از: قهوه ای فندقی، قهوه ای سوخته، قهوه ای روشن و رنگ های گردویی. شما می توانید با سنجش دکوراسیون منزل خود و دیگر موارد، بهترین رنگ کابینت ممبران را انتخاب کنید.

لیست مقالات آکوچوب
1402/06/21
89 بازدید
انواع روکش کابینت

وجود انواع روکش باعث میشود مقاومت کابینت آشپزخانه در برابر عوامل مختلف بالا رود و طول عمر آن افزایش یابد.

1402/06/18
64 بازدید
تماس با آب و رطوبت کابینت ممبران

تماس با آب و رطوبت کابینت ممبران : همانطور  که میدانید آب اصلی ترین عامل تغییر شکل چوب و باد کردن آن میباشد

1402/06/18
63 بازدید
عمر کابینت را چطور بالا ببریم

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی خیلی از خانواده ها در نگهداری کابینت آشپزخانه، کابینت در این خانه ها به سرعت پوسیده و خراب می شود

1402/06/18
65 بازدید
نگهداری از کابینت ممبران

نگهداری از کابینت ممبران شامل روش هایی می شود که اگر رعایت شوند، خواهید توانست تا سالها کابینت زیبای خود را مثل روز اول حفظ کنید

1402/06/18
92 بازدید
مشخصات رنگ پلی اورتان

مشخصات رنگ پلی اورتان : پلی اورتان می‌تواند بر پایه‌ی آب باشد یا بر پایه‌ی روغن. پلی اورتانی که بر پایه روغن است

1402/06/18
56 بازدید
تاریخچه و قدمت کابینت ها

کابینت واژه ای فرانسوی (cabinet) است که به معنای کمد و قفسه هایی چوبی یا فلزی ست که برای نگه داشتن اشیا از آن ها استفاده می کنند

1402/06/18
52 بازدید
تفاوت کابینت های ممبران با مدل مدرن

کابینت ممبران یکی از زیباترین کابینت ها می باشد که هم در سبک مدرن و هم در سبک کلاسیک در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد

1402/06/18
46 بازدید
اجزاء یک کابینت

اجزاء یک کابینت شامل مواردی است که با دانستن آنها می توانید خرید یا سفارش هوشمندانه تری داشته باشید،

1402/06/18
52 بازدید
انواع کابینت بر اساس نحوه اتصال و ساخت

انواع کابینت بر اساس نحوه اتصال و ساخت : دسته بندی طرح کابینت آشپزخانه در دو نوع کلاسیک و مدرن خلاصه می شود

1402/06/18
44 بازدید
کابینت آشپزخانه دو رنگ یا ترکیبی

کابینت آشپزخانه دو رنگ یا ترکیبی : اولین چیزی که برای انتخاب رنگ و نوع جنس کابینت باید انجام دهید این است که شناخت کامل از آشزخانه ای که قرار طراحی کابینت شود داشته باشید.

1234567