مقالات آکوچوب
انتخاب رنگبندی کابینت ممبران
توضیحات
1402/06/18
28 بازدید

انتخاب رنگبندی کابینت ممبران

انتخاب رنگبندی کابینت ممبران : رنگ بندی کابینت ممبران بر اساس نوع روکش بکار رفته در آن و سبک کابینت که مدرن یا کلاسیک باشد، می تواند متنوع و شاد باشد. سبک های کلاسیک کابینت، معمولا از رنگ های خاصی تبعیت می کنند یا به بیانی دیگر، کابینت های کلاسیک تنها در رنگ های خاصی طراحی و ساخته می شود.

انتخاب رنگبندی کابینت ممبران : معمولا رنگ های شاد و پر انرژی در کابینت های کلاسیک جایگاهی ندارند و این رنگ ها در کابینت های مدرن دیده می شوند. بنابراین چنانچه دوست ندارید از رنگ های سنگین و کلاسیک در کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید، باید از سبک مدرن در آشپزخانه خود استفاد کنید و قید مدل های کلاسیک کابینت را بزنید.

کابینت ممبران سفید

کابینت ممبران سفید باعث بزرگ‌ شدن فضا میشود و در آشپزخانه‌ کوچک بسیار کاربرد دارد. هم‌چنین رنگ سفید، حکاکی‌های روی کابینت ممبران شما را بهتر نشان میدهد و ظرافت این کابینت ممبران سفید بیش‌تر به چشم میاید.

کابینت ممبران سیاه

اگر به دنبال ایجاد فضایی استوار و با صلابت هستید، انتخاب کابینت ممبران سیاه به‌شما کمک میکند. با کابینت‌ ممبران سیاه رنگ‌های دیگر مانند رنگ میوه‌ها و مواد غذایی، رو میزی و تزیینات دیگر نیز جلوه میکند و زیبایی دو چندانی به دکوراسیون آشپزخانه‌ شما میدهد. رنگ سیاه به دلیل تیرگی زیاد فضا را کوچک‌تر نشان میدهد و برای آشپزخانه‌ بزرگ مناسب‌است. یکی از مشکلات کابینت‌ سیاه سنگین کردن دکوراسیون آشپزخانه میباشد که کابینت‌ ممبران سیاه بدلیل حکاکی‌هایش این سنگینی‌را می‌شکنند و یکی‌از بهترین انتخاب‌ها برای کابینت ممیران هستند.

کابینت ممبران ساده

اگر کارایی کابینت برای‌شما در اولویت قرار دارد یا فضای ساده، آرام و مدرن را بیش‌تر می‌پسندید و با فرم‌های خالص بیش‌تر ارتباط برقرار میکنید، کابینت ممبران ساده را انتخاب کنید. کابینت ممبران ساده با روکش یکپارچه، زیبایی و جلوه‌ی مدرنی به دکوراسیون آشپزخانه‌ شما میبخشد و روکش پی وی سی آن بهتر از مدل‌های دیگر نصب شده‌است و آب و رطوبت در آن نفوذ نمیکند و نسبت به روکش‌ ملامینه، وینیل و روکش های کابینت ام دی اف موجود در بازار از کیفیت و ماندگاری بیش‌تری برخوردار است. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه با کابینت ممبران ساده، تزیینات را به حد‌اقل برسانید و جزییات را جایگزین تزیینات کلی آشپزخانه کنید. آشپزخانه‌ خلوت‌تر و مدرن‌تر با این دکوراسیون هم‌خوانی بیش‌تری دارد و زیبایی را در عین سادگی به منزل شما میبخشد.

کابینت ممبران براق

در کابینت ممبران براق، روکش کابینت ضخیم‌تر از مدل‌های دیگر و رویه‌ی آن براق و تا حدی شبیه به کابینت هایگلاس است. کابینت ممبران براق در آشپزخانه‌ مدرن و دکوراسیون‌ خلوت کاربرد دارد و کمتر از کابینت هایگلاس لک میشود.

لیست مقالات آکوچوب
1402/06/21
89 بازدید
انواع روکش کابینت

وجود انواع روکش باعث میشود مقاومت کابینت آشپزخانه در برابر عوامل مختلف بالا رود و طول عمر آن افزایش یابد.

1402/06/18
64 بازدید
تماس با آب و رطوبت کابینت ممبران

تماس با آب و رطوبت کابینت ممبران : همانطور  که میدانید آب اصلی ترین عامل تغییر شکل چوب و باد کردن آن میباشد

1402/06/18
63 بازدید
عمر کابینت را چطور بالا ببریم

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی خیلی از خانواده ها در نگهداری کابینت آشپزخانه، کابینت در این خانه ها به سرعت پوسیده و خراب می شود

1402/06/18
65 بازدید
نگهداری از کابینت ممبران

نگهداری از کابینت ممبران شامل روش هایی می شود که اگر رعایت شوند، خواهید توانست تا سالها کابینت زیبای خود را مثل روز اول حفظ کنید

1402/06/18
92 بازدید
مشخصات رنگ پلی اورتان

مشخصات رنگ پلی اورتان : پلی اورتان می‌تواند بر پایه‌ی آب باشد یا بر پایه‌ی روغن. پلی اورتانی که بر پایه روغن است

1402/06/18
56 بازدید
تاریخچه و قدمت کابینت ها

کابینت واژه ای فرانسوی (cabinet) است که به معنای کمد و قفسه هایی چوبی یا فلزی ست که برای نگه داشتن اشیا از آن ها استفاده می کنند

1402/06/18
52 بازدید
تفاوت کابینت های ممبران با مدل مدرن

کابینت ممبران یکی از زیباترین کابینت ها می باشد که هم در سبک مدرن و هم در سبک کلاسیک در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد

1402/06/18
46 بازدید
اجزاء یک کابینت

اجزاء یک کابینت شامل مواردی است که با دانستن آنها می توانید خرید یا سفارش هوشمندانه تری داشته باشید،

1402/06/18
52 بازدید
انواع کابینت بر اساس نحوه اتصال و ساخت

انواع کابینت بر اساس نحوه اتصال و ساخت : دسته بندی طرح کابینت آشپزخانه در دو نوع کلاسیک و مدرن خلاصه می شود

1402/06/18
44 بازدید
کابینت آشپزخانه دو رنگ یا ترکیبی

کابینت آشپزخانه دو رنگ یا ترکیبی : اولین چیزی که برای انتخاب رنگ و نوع جنس کابینت باید انجام دهید این است که شناخت کامل از آشزخانه ای که قرار طراحی کابینت شود داشته باشید.

1234567